logo dolfijnnen

Zeilen en timmeren

Met een heerlijke windkracht 4 was het voor de Noordgolf perfect weer om te gaan zeilen, deze 14e mei. Alle dolfijnen mochten even aan het roer en ook werd er tijdens het varen druk geoefend met benamingen van de verschillende bootonderdelen. Na afloop van de opkomst werd daarom voor iedereen dan ook weer 2 onderdelen voor het insigne 'aan boord' afgetekend.
En terwijl de Noordgolf op het water was werd er bij de Zuidgolf ook hard gewerkt. Er lagen mooie pallets klaar om mee te timmeren. Maar voordat er een hut gebouwd kon worden overlegden de dolfijnen per vin hoe ze de hut wilden maken. Met het plan kon berekend worden hoeveel pallets er opgehaald moesten worden. Alle hutten zagen er uiteindelijk prachtig uit en na afloop hielp ook iedereen heel goed bij het opruimen!