logo dolfijnnen

Dag 2 Eusk 2023

Na een wat korte koude nacht waarin iedereen wel goed geslapen heeft starten we met een prima ontbijt en een dagopening van het kamp. 
De dolfijnen zien vervolgens hoe het verhaal/toneeltje verder gaat. Van Ilona zijn diamanten gestolen. Sherlock heeft een aantal verdachte personen aangetroffen die zichzelf voorgesteld hebben. Na de stemming op de verdachten gaat we bezig met de knutselactiviteit. We maken een spionnenpaspoort. Deze wordt mooi versierd met glitters, stickers en stempels. Ook gebruiken de dolfijnen het boekje als vriendenboekje, om de nieuw gemaakte kamaraden beter te leren kennen. Na het opruimen spelen we nog een spelletje en is het alweer tijd voor het middagmaal.
Na de lunch pakken we onze spullen om weer richting de waterskibaan te wandelen. Hier wordt een Sherlock-variant van Levend Stratego gespeeld en komen we even in de rust met het spel Weerwolven. Daarna was het tijd om even lekker te gaan zwemmen.