logo dolfijnnen

Dag 4 EUSK 2023

Net als alle andere dagen tijdens EUSK 2023 is het goed weer. Vandaag geen stralende zon, maar lichte bewolking. Wel zijn de tenten droog. En dat komt goed van pas, want het is de grote opruimdag! Na het ontbijt volgt de grote opening en direct daarop de sluiting van het kamp. De prijzen van de zeilwedstrijden worden uitgedeeld en iedereen wordt bedankt voor zijn of haar bijdrage.
Tsja en toen moesten de tassen natuurlijk ingepakt worden. Met enig gemopper en hulp ging dat toch verrassend snel. Bij het afbreken van de tenten kregen we nog hulp van een aantal ouders en dat kwam goed van pas. Om 11 uur sloten we ons eigen kamp af met het zingen van het dolfijnenlied, wat een stuk matter klonk dan gebruikelijk. Iedereen is duidelijk erg moe!
Tot slot kregen we allemaal nog een mooie badge voor op de blouse met de afbeelding van Sherlock Holmes er op, het thema-figuur tijdens het kamp.