logo dolfijnnen

Afsluiting Eusk

Op ‘Nieuwjaarsdag’ zaten we alweer om 8 uur aan het ontbijt. Daarna volgde de opening en officiële sluiting van EUSK 2024. Toch stond er nog wel een programma-onderdeel te doen. Terwijl de hulpouders de tenten opruimden liepen we naar de aanlegsteiger voor de Nieuwjaarsduik. Veel dolfijnen bleven aan de kant, maar het groepje échte waterscouts sprong in het koude nat! Zelfs de Unoxmuts had een aantal erbij opgezet!!

Toen ons veldje leeg en schoon opgeleverd was kreeg elke deelnemer een mooie kleurrijke herinneringsbadge voor op het uniform. Ook kreeg iedereen een zakje met een puzzeltje, want na een kinderfeestje krijg je immers nog altijd wat mee naar huis :-) !

We kijken terug op een zeer geslaagd EUSK met prachtig weer en zonder noemenswaardige incidenten!

Tot volgend jaar!